ÚPRAVA ŘAS 


PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Na vlastní řasy se aplikují umělé řasy speciálním adhesivem, jednotlivě řasa na řasu. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je tedy neviditelné, přirozené a pevné. Permanentní řasy se vyrábí syntetické nebo hedvábné, mají různou délku, zakřivení, sílu i barvu. Jsou lesklé a lehké, proto žádným způsobem nezatěžují přírodní řasy.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Vaše přírodní řasy vypadávají zhruba každých 60 dní vlivem přirozeného růstového cyklu a jsou přirozeně nahrazovány růstem nových řas. S Vaší přírodní řasou tedy vypadne i řasa umělá a místo ní naroste nová. Proto je nutné doplnění umělých řas. Prodloužené řasy můžete nosit napořád, není nutné dělat jakékoliv pauzy.

Prvních 24 hodin:

Řasy nesmí přijít do kontaktu s vodou a párou, nedotýkejte se řas, nenasazujte kontaktní čočky, neličte řasy ani oční víčka.


Po 24 hodinách:

Nedoporučujeme používat řasenku, doporučujeme pouze řasenky určené pro prodloužené řasy. Vyvarujte se silného mechanického působení na řasy. Nepoužívejte jakékoliv kosmetické produkty na bázi tuků a oleje. Oční okolí odličujte opatrně odličovacím přípravkem na vodní bázi, nepoužívejte vatové tampóny (vhodnější jsou papírové ubrousky) Řasy denně opatrně pročesávejte speciálním kartáčkem. Nikdy se nesnažte sama umělé řasy odstranit. Plavání v bazénu nebo v moři je možné, ale příliš častý pobyt ve vodě může životnost prodloužených zkrátit. Extrémní teploty mohou způsobit uvolnění spojů.


Trvalá na řasy - Lash Lifting řas

Řasy jsou krásně podtočené, vyživené, silnější, tmavší a opticky prodloužené po dobu 6-8 týdnů bez nutnosti jejich umělého prodloužení. Proto je doporučujeme klientkám, které touží po výrazných řasách, ale nemohou či nechtějí řasy prodlužovat.

Přírodní řasy se natočí s pomocí speciální natáčky a šetrného krému. Během chvíle získají dlouhotrvající krásně zatočený tvar už od kořínků. Pro větší efekt se použije profesionální barva na řasy. 

FOTOGALERIE

CENÍK

První aplikace  - řasa na řasu

1500 Kč

Doplnění řas - řasa na řasu

590 Kč

Barvení řas

190 Kč

Lash lifting řas

690 Kč

Lash lifting s barvením řas

790 Kč