Úprava řas 


Lash Lifting řas

Řasy jsou krásně podtočené, vyživené, silnější, tmavší a opticky prodloužené po dobu 6-8 týdnů bez nutnosti jejich umělého prodloužení. Proto je doporučujeme klientkám, které touží po výrazných řasách, ale nemohou či nechtějí řasy prodlužovat.

Přírodní řasy se natočí s pomocí speciální natáčky a šetrného krému. Během chvíle získají dlouhotrvající krásně zatočený tvar už od kořínků. Pro větší efekt se použije profesionální barva na řasy. 

Prodlužování řas

Na vlastní řasy se aplikují umělé řasy speciálním adhesivem, jednotlivě řasa na řasu. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je tedy neviditelné, přirozené a pevné. Permanentní řasy se vyrábí syntetické nebo hedvábné, mají různou délku, zakřivení, sílu i barvu. Jsou lesklé a lehké, proto žádným způsobem nezatěžují přírodní řasy.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Vaše přírodní řasy vypadávají zhruba každých 60 dní vlivem přirozeného růstového cyklu a jsou přirozeně nahrazovány růstem nových řas. S Vaší přírodní řasou tedy vypadne i řasa umělá a místo ní naroste nová. Proto je nutné doplnění umělých řas. Prodloužené řasy můžete nosit napořád, není nutné dělat jakékoliv pauzy.

Prvních 24 hodin:

Řasy nesmí přijít do kontaktu s vodou a párou, nedotýkejte se řas, nenasazujte kontaktní čočky, neličte řasy ani oční víčka.


Po 24 hodinách:

Nedoporučujeme používat řasenku, doporučujeme pouze řasenky určené pro prodloužené řasy. Vyvarujte se silného mechanického působení na řasy. Nepoužívejte jakékoliv kosmetické produkty na bázi tuků a oleje. Oční okolí odličujte opatrně odličovacím přípravkem na vodní bázi, nepoužívejte vatové tampóny (vhodnější jsou papírové ubrousky) Řasy denně opatrně pročesávejte speciálním kartáčkem. Nikdy se nesnažte sama umělé řasy odstranit. Plavání v bazénu nebo v moři je možné, ale příliš častý pobyt ve vodě může životnost prodloužených zkrátit. Extrémní teploty mohou způsobit uvolnění spojů.


FOTOGALERIE


CENÍK

Aplikace řasa na řasu

1.600 Kč

Aplikace řasa na řasu - doplnění

650Kč

Aplikace 5D řas

1.700 Kč

Aplikace 5D řas - doplnění

700 Kč

Barvení řas

190 Kč

Lash lifting řas

750 Kč

Lash lifting s barvením řas

850 Kč