Depilace voskem

Jedná se o nejrozšířenější metodu tzv. "vytrhávání" chloupků. Místo, které chceme depilovat potřeme zahřátým voskem, na něj položíme depilační pásky a strhneme je. Dojde k vytržení chloupků i s kořínky. Velkou výhodou, že chloupky odstraníme na delší dobu. Jejich růst i síla, se po opakované depilaci oslabí a prodlužujeme postupně dobu "hladkých nohou". 


Proč právě depilační vosk Italwax ?

Italwax přináší nový přístup k depilaci. 

Italská značka Italwax nabízí profesionální výrobky pro bio depilaci. Firma využívá moderní high-tech technologie a disponuje přísně sledovanými soukromými laboratořemi v Miláně. Při výrobě používá přírodní a ekologické suroviny, které zpracovává s maximální šetrností na nejnovějších zařízeních z Německa a Itálie. Výsledná kvalita produktů je na špičkové úrovni, což dokládá i certifikát GMP (Good Manufacturing Practice). Firma Italwax provádí pravidelně výzkumy a své produkty neustále zdokonaluje.

  • příjemná pracovní teplota 
  • výsledek hladké pokožky bez chloupků vždy zaručen
  • vyroben pouze z těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí 

  • redukuje zarůstání chloupků

Komu se nedoporučuje

Pokud si se svou pokožkou nejste zcela jistí (citlivá kůže, hypoalergie), udělejte si před depilací test kůže. Jinak se epilace samozřejmě nedoporučuje lidem alergickým na vosk. 


CENÍK


Depilace horní ret

90 Kč

Depilace brada

90 Kč

Depilace tváře a líce, horní ret, brada

340 Kč

Depilace podpaží

320 Kč

Depilace ruce po loket vč. hřbetu ruky

360 Kč

Depilace celé ruce

450 Kč

Depilace stehna bez třísel

340 Kč

Depilace lýtka včetně kolena

340 Kč

Depilace celé nohy

590 Kč

Depilace záda celá

490 Kč