Pedikúra v Salonu Sarah

Nejlepších výsledků dosáhneme kombinací mokré a přístrojové pedikúry.

Ošetření zahrnuje: relaxační lázeň nohou, odlakování nehtů, odstranění ztvrdlé kůže a otlaků. Úprava tvaru a délky nehtů. Ošetření a výživa kůžiček okolo nehtů. Výživný lak na nehty nebo dle požadavků. Závěrečná aplikace výživného krému na chodidla.

Přístrojová pedikúra je ošetření nohou, které se provádí speciálním přístrojem. Kůže i nehty se upravují rotační frézou. Takové ošetření je bezbolestné. Proti klasické metodě je umožněno nadstandardní ošetření nehtů, vybroušení i hlubokých kuřích ok a přesné odstranění zrohovatělé kůže. Pedikúra prováděná přístrojem je maximálně šetrná. Mnohem pečlivěji ošetříme i nehty zarůstající a zhrublé. Přístrojová pedikúra zajišťuje perfektní ošetření všech problémů nohou.

V našem salonu provádíme též lakování nehtů. 

Dbáme na zdraví našich zákaznic a ke své práci používáme jen vydezinfikované a sterilní nástroje. 

DOKONALÁ HYGIENA je u nás samozřejmostí (používáme sterilizátor, ultrazvukovou čistící vanu, desinfekční prostředky).

Naše oblíbené přípravky jsou od výrobců Allpresan, Cuccio Naturalé, CND


CND shellac lakování nové generace

SHELLAC představuje novou dimenzi lakování, díky které je konec dlouhému čekání na zaschnutí laku. Kombinuje jednoduchost nanášení laku a dlouhodobé nošení s neporovnatelným leskem.

  • nádherný lesk Shellacu vydrží po celou dobu jeho nošení 
  • jednoduše se nanáší – stejně jako klasický lak
  • žádné čekání na uschnutí – vytvrzuje se v UV lampě
  • je velmi odolný
  • vysoký lesk a hloubka barev po celou dobu
  • nabízí se v paletě krásných a zářivých odstínů

Máme v nabídce 200+ odstínů CND shellac originál


CND Vinylux

Konečně je na světě lak, který vám zaručí, že vás vaše nehty nikdy nezradí! Měňte ho proto, že chcete, a ne proto, že je to nutné. Působením denního světla se zvyšuje trvanlivost. Opravdu!

  • Trvanlivý- tenhle lak má svěží a bezchybnou barvu a navíc se neodlupuje. Nádherné výsledky oproti běžným lakům.
  • Odolný -díky použití ProLight technologie, kdy působení denního světla prodlužuje trvanlivost a tím zvyšuje odolnost vrchní vrstvy laku.
  • Účinný - vysoce přilnavá barevná vrstva zaručuje rychlejší aplikaci.
  • Zábavný -z široké nabídky odstínů inspirovaných přehlídkovými moly si určitě vyberete ten pravý, který se bude dokonale hodit k vašemu oblečení nebo k vaší okamžité náladě. Barvy ladí s odstíny CND Shellac, ať už pro použití na prsty na nohou či pro rychlou úpravu.

SNADNÁ APLIKACE A SNADNÉ ODSTRANĚNÍ

Pro správné a bezvadné odstranění použijte CND SHELLAC OFFLY FAST – vyživující ODLAKOVAČ. Aplikujte na odličovací tampon, VINYLUX snadno a šetrně odstraníte.Boj proti zarůstajícím nehtům

Sulci protektory

Sulci protektory se ideálně hodí pro vyrovnávání, doplňování a tvarování bočních okrajů nehtů, jakož i pro obložení nehtu proti podrážděné nebo podebrané nehtové stěně. Zejména u zarostlých nehtů jsou tyto protektory výhodnější než tamponády. Doba uložení na daném místě činí až 4 týdny (nové fixování po 4 týdnech). Tyto dlahy zajišťují nejen obložení, způsobují také, že si nehet na svém volném okraji ponechává svůj široký tvar. Tím se vyrovnávají deformace nehtového lůžka, vyklenutí nehtové stěny a z toho pramenící deformace a poruchy růstu nehtu.

B/S špony -  šponové nehtové korektory

Šponování je velmi efektivní metodou v boji proti zarůstajícím nehtům. Žádné strhávání, ale rovnání do přirozeného tvaru lůžka. Aplikace špony je zcela bezbolestné. nedochází k jakémukoliv porušení nehtu a nehtového lůžka.

B/S špona je vyrobena z umělé hmoty ve tvaru listové pružiny a celou plochou se bezbolestně lepí na nehet. Špona pomalu odrůstá s nehtem, nadzvedává nehet a zabraňuje dalšímu zarůstání.

B/S špona vydrží na nehtu až 4 týdny.


CENÍK


Pedikúra

650 Kč

Pedikúra, lak

750 Kč

Pedikúra, shellac

850 Kč

Relaxační pedikúra

+ masáž, peeling, zábal

950 Kč

Relaxační pedikúra, lak

1.050 Kč

Relaxační pedikúra, shellac

1.150 Kč

Pedikúra pro namáhané nohy

+ 30 minut k základní pedikúře

950 Kč

Pedikúra pro namáhané nohy, lak

1.050 Kč

Pedikúra pro namáhané nohy, shellac

1.150 Kč

Úprava nehtů na nohách, shellac

590 Kč

Úprava nehtů na nohách, lak

490 Kč

B/S špony - šponové nehtové korektory v rámci pedikúry

450 Kč

B/S špony - šponové nehtové korektory 

800 Kč

Aplikace sulci protektoru 

50 Kč