PEDIKÚRA 


Pedikúra v salonu Sarah

Mokrá pedikúra je účinné a bezbolestné ošetření nohou, při kterém Vám profesionálně ošetříme chodidla a také nehty

Jak mokrá pedikúra probíhá?

Začátek mokré pedikúry věnujeme odmočení nohou ve vodní lázni. Poté je vaše kůže měkčí a díky tomu se velmi dobře pracuje s vašimi chodidly. Poté Vám bezbolestně odstraníme zrohovatělou kůži, otlaky, kuří oka.

Podle přání Vám upravíme také nehty. Můžete si vybrat zda se rozhodnete pro lakování klasické nebo trvanlivé nebo jen přírodní vzhled 


Boj proti zarůstajícím nehtům

Sulci protektory

Sulci protektory se ideálně hodí pro vyrovnávání, doplňování a tvarování bočních okrajů nehtů, jakož i pro obložení nehtu proti podrážděné nebo podebrané nehtové stěně. Zejména u zarostlých nehtů jsou tyto protektory výhodnější než tamponády. Doba uložení na daném místě činí až 4 týdny (nové fixování po 4 týdnech). Tyto dlahy zajišťují nejen obložení, způsobují také, že si nehet na svém volném okraji ponechává svůj široký tvar. Tím se vyrovnávají deformace nehtového lůžka, vyklenutí nehtové stěny a z toho pramenící deformace a poruchy růstu nehtu.

B/S špony šponové nehtové korektory

Šponování je velmi efektivní metodou v boji proti zarůstajícím nehtům. Žádné strhávání, ale rovnání do přirozeného tvaru lůžka. Aplikace špony je zcela bezbolestné. nedochází k jakémukoliv porušení nehtu a nehtového lůžka.

B/S špona je vyrobena z umělé hmoty ve tvaru listové pružiny a celou plochou se bezbolestně lepí na nehet. Špona pomalu odrůstá s nehtem, nadzvedává nehet a zabraňuje dalšímu zarůstání.

B/S špona vydrží na nehtu až 4 týdny.


Shellac lakování nové generace

SHELLAC představuje novou dimenzi lakování, díky které je konec dlouhému čekání na zaschnutí laku. Kombinuje jednoduchost nanášení laku a dlouhodobé nošení s neporovnatelným leskem.

Jsme certifikovaným CND Shellac™ salonem, proto Vám zaručuji dodržení technologického postupu tak, aby byl Shellac™ kvalitně aplikován a měl maximální možnou životnost na přírodním nehtu

  • Neodlupuje se, extrémní barevná stálost
  • 4 týdny bez poškrábání, odření či odlupování
  • Vysoký lesk a hloubka barev po celou dobu
  • Žádné čekání na uschnutí
  • Šetrná úprava přírodního nehtu


CENÍK

Základní pedikúra

550 Kč

Pedikúra, lak

650 Kč

Pedikúra, shellac

750 Kč

Úprava nehtů na nohách ,shellac

490 Kč

Úprava nehtů na nohách ,lak

390 Kč

Rovnátka na nehty 1ks

450 Kč

Aplikace sulci protektoru 

50 Kč