V salonu Sarah pečujeme o Vaši krásu pleťovou kosmetikou Syn Care

V našem kosmetickém salonu poskytujeme rozmanitou škálu opravdu kompletní a cílené kosmetické péče pro ženy i muže, která respektuje každý stav, věk a typ pleti. Někdy se ale může stát, že nemáte dostatek času na relaxaci v kosmetickém salonu, ale přesto Vaše pleť nutně potřebuje nutnou péči. Přesně pro tyto účely je zde pro Vás expresní ošetření pleti. Během individuálního kosmetického ošetření se Vám dostane kvalitní a profesionální péče . V našem kosmetickém salonu pracujeme s bio a dermo kosmetikou SynCare . Konkrétní produkty pro kosmetické ošetření jsou zvoleny podle typu a aktuálního stavu Vaší pleti. 

    Kompletní ošetření pleti EXPRES

Odlíčení, povrchové čištění pleti, tonizace, peeling nebo čistící maska, změkčení pleti, ošetření ultrazvukovou špachtlí, hloubkové čištění pleti, zapracování séra, maska (dle typu pleti). závěrečná péče.

60 minut 800,-


Kompletní ošetření pleti PERFECT

Odlíčení, povrchové čištění pleti, tonizace, hloubkové čištění pleti, peeling nebo čistící maska, změkčení pleti, ošetření ultrazvukovou špachtlí, hloubkové čištění pleti, kosmetická masáž obličej, krk, dekolt vč. šíje a trapézu, zapracování séra, maska dle typu pleti, závěrečná péče.

90 minut 1000,-


Kosmetické ošetření problematické pleti /akné

Odlíčení, povrchové čištění pleti, tonizace, peeling nebo čistící maska, změkčení pleti, ošetření ultrazvukovou špachtlí, hloubkové čištění pleti, maska, zapracování séra, závěrečná péče.

45 minut 700,-


Čištění ultrazvukovou špachtlí

 odlíčení, čištění ultrazvukem, peeling dle typu pleti, maska, denní krém 

60 minut 800,-


Kosmetické ošetření Anti Aging

Odlíčení, povrchové čištění pleti, tonizace, čistící maska s gommage peelingem, změkčení pleti, ošetření ultrazvukovou špachtlí, hloubkové čištění pokud je nutné, zapracování séra s použitím galvanické žehličky, sérum s použitím galvanické žehličky, 100% retinol aplikovaný do vrásek, maska, závěrečné ošetření.

90min 1400,-


Kosmetické ošetření Anti Aging s masáží

Odlíčení, povrchové čištění pleti, tonizace, čistící maska s gommage peelingem, změkčení pleti, ošetření ultrazvukovou špachtlí, hloubkové čištění pokud je nutné, kosmetická masáž obličeje , krku a dekoltu včetně šíje a trapézu, zapracování séra s použitím galvanické žehličky, sérum s použitím galvanické žehličky, 100% retinol aplikovaný do vrásek, maska, závěrečné ošetření

105min 1600,-


Kosmetická masáž

Kosmetická masáž obličeje , krku a dekoltu včetně šíje a trapézu. Při masáži používáme speciální masážní krém obohacený o aktivní látky, které podporují účinek masáže pro zpevnění, vyhlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu. Podpora elasticity pleti, zpevnění kontur obličeje, aktivace kolagenové syntézy, zjemnění výrazových linií a vrásek. Podpora energetických funkcí pokožky a uvolnění šíje.


Ultrazvuková špachtle 

  • celkově omlazuje pleť, má liftingový a hydratační efekt, pleť projasní.
  • odstraňuje povrchové odumřelé buňky a poskytuje kompletní regeneraci kůže.
  • vhodná i pro citlivou pleť, nedochází k poškození drobných kapilár
  • pomáhá redukovat jizvičky po akné i vrásky
  • zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a aktivuje buněčnou obnovu plet
  • hluboce čistí pleť, vyčistí až 80 % pórů bez zarudnutí pleti

výsledek po ošetření:

Díky tomuto přístroji se stává kosmetické ošetření mnohem příjemnější s výrazným viditelným efektem. Již se nemusíte obávat, že po kosmetickém ošetření budete odcházet s podrážděnou a začervenalou, tzv. flekatou pletí. Vaše pleť bude naopak vypadat zdravě, svěže a rozzářeně. Zvyšuje prokrvení a aktivuje kolagenní vlákna, dochází k redukci vrásek a zpevnění pokožky.  CENÍK

Kompletní ošetření pleti EXPRES 60min

800 Kč

Kompletní ošetření pleti PERFECT 90min

1000Kč

Kosmetické ošetření problematické pleti /akné

750Kč

Čištění ultrazvukovou špachtlí

800 Kč

Kosmetické ošetření Anti Aging 

1400Kč

Kosmetické ošetření Anti Aging s masáží

1.600 Kč

Kosmetická masáž 

obličeje, krku, dekoltu vč. šíje a trapézu 30 min.

390 Kč

Barvení řas v rámci kosmetického ošetření

100 Kč

Úprava obočí + barvení v rámci kosmetického ošetření

od 180 Kč