ÚPRAVA OBOČÍ 


Laminace obočí

Metoda v úpravě obočí - dlouhodobě fixuje a narovná a napomáhá zlepšit stav chloupků .Přírodní chloupky obočí se narovnají v určeném směru a fixují pomocí kombinace přípravků. Tyto přípravky zjemní a posílí obočí. Chloupky se poté lépe upravují do vámi požadovaného tvaru. Tato úprava obočí Vám vydrží až 4 týdny !


3D permanentní make-up obočí

MICROBLADING

Touto metodou dokážeme napodobit přirozený vzhled obočí. Provádí se pomocí speciální čepelky. Obočí upravené touto náročnou metodou vypadá velmi přirozeně. Po linií obočí se prokreslujeme jemné čárky v požadovaném odstínu. Aby byl výsledek co nejvěrohodnější, vlásky dokreslujeme ve stejné šíři i stejným směrem, v jakém roste Vaše vlastní obočí. Přírodní pigmenty se vyrábí v mnoha odstínech a míchají se klientce na míru dle barevného typu pleti a požadovaného odstínu. Pigment v pokožce vydrží několik let (3-5 let), poté začne postupně blednout.

Permanentní make-up obočí je výbornou volbou, jak podtrhnout celkový výraz v obličeji a vypadat dokonale v každé situaci. Pomocí permanentního make-upu (trvalé líčení), neboli mikro implantací pigmentu do vrchní vrstvy pokožky můžeme upravit odstín Vašeho obočí, jeho tvar, šířku, délku či hustotu i odstranit drobnou asymetrií.

Jaké má výhody vláskováni oproti klasickému PMU

  • úkon je méně bolestivý
  • všechny pomůcky jsou jednorázové
  • po 3 dnech odpadají malé stroupky, které nesmíte odstraňovat ručně
  • nekrvácí, protože tato metoda nejde tak hluboko do pokožky jako u klasického PMU
  • nezůstávají jizvy
  • ruční metoda - žádné drsné strojky
  • vhodné pro úplné výplně tvaru či jen zvýraznění na určitých místech
  • v mnoha případech korekce není nutná.

Péče po aplikaci:

První den je místo aplikace mírně oteklé. Ze začátku je barva vždy výraznější, ale následující dny začne blednout a budou se tvořit stroupky.

Pokyny:

Omezit pobyt na slunci, nestrhávat stroupky, nepoužívat žádné kosmetické přípravky na obočí, obočí udržujte v čistotě a suchu

Kontraindikace:

Lze aplikovat ve všech případech kromě osob nemocných cukrovkou či u těch, kteří mají problémy se srážlivostí krve.CENÍK

Úprava obočí

160 Kč

Úprava obočí a barvení obočí

240 Kč

Vláskování obočí

3.700 Kč

Korekce obočí

500 Kč

Laminace obočí

650 Kč

Úprava obočí s barvením

750 Kč