MANIKÚRA


Shellac lakování nové generace SHELLAC 

představuje novou dimenzi lakování, díky které je konec dlouhému čekání na zaschnutí laku i jeho odlupování při běžných činnostech. Kombinuje jednoduchost nanášení laku a dlouhodobé 14-ti denní nošení s neporovnatelným leskem.Jsem certifikovaným CND Shellac™ salonem, proto Vám zaručuji dodržení technologického postupu tak, aby byl Shellac™ kvalitně aplikován a měl maximální možnou životnost na přírodním nehtu

 • Šetrnou úpravu přírodního nehtu bez broušení
 • Neodlupuje se, extrémní barevná stálost
 • Jednoduché odstranění během 10 minut
 • 14- ti denní nošení bez poškrábání, odření či odlupování
 • Vysoký lesk a hloubku barev po celou dobu
 • Žádné čekání na uschnutí

IBX systém

Patentovaný dvousložkový produkt určený pro zpevnění a zdravý růst nehtů. Tento jedinečný dvoufázový systém je absolutní jedničkou na trhu. Je vyvinutý speciálně pro ochranu nehtového lůžka

 • zajištění správné vazby mezi nehtovým lůžkem a laky na nehty
 • k léčbě poškozených, slabých nehtů, které se třepí a nehtů po úrazu
 • vyrovnává nerovnosti a praskliny nehtu, čímž se nehet stává hladkým
 • vhodný i k obnově nehtů zákazníku, kteří si nehty okusovali
 • podporuje správný růst nehtu

Japonská manikura P.shine

zaměřená na péči o přírodní nehty

Přednosti této kosmetické metody jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. P-shine se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5. Manikůra P.shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Po vytvoření P-Shine manikúry vznikne na povrchu nehtu tzv. glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů, tedy zabraňuje vysušování nehtu.


Modeláž nehtů

gelové nehty

Každá žena nemá krásné a ideální své vlastní nehty. Rozhodnete-li se pro tzv. gelové nehty- lze vytvořit zdravě a přirozeně vyhlížející nehty, které vydrží několik týdnů. Zároveň lze korigovat i okousané a jinak zdeformované nehty.

Pro ženy, které nemohou mít dlouhé nehty nebo nechtějí "umělé nehty", ale přesto chtějí mít stále upravené ruce, se nabízí potažení přírodních nehtů aplikací kvalitního gelu. Tím se zabrání neustálému lámání a třepení.


Parafínový zábal

Parafín používaný pro zábaly je speciální vosk, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům a vyniká svou úžasnou schopností zadržovat teplo. Při aplikaci na kůži při teplotě 52-62°C pozvolna prohřívá a prokrvuje danou oblast, uvolňuje tkáně, prohřívá svaly, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby, zlepšuje krevní oběh, otevírá póry a změkčuje také ztvrdlou kůži. Póry, pak lépe vstřebávají hydratační a vyživující složky obsažené v parafínu. Délka trvání je 15 - 20 min. Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásně jemné hedvábné pokožky, její viditelné a okamžité omlazení, ale dojde i k uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy, např. při práci na počítači.


CENÍK

Základní manikúra

350 Kč

Pánská manikúra

350 Kč

Manikúra, lakování nehtů

390 Kč

Manikúra, p-shine

490 Kč

Manikúra, IBX

490 Kč

Manikúra, p-shine, lakování nehtů

550 Kč

Manikúra, CND Shellac

550 Kč

Odstranění shellac pro naše zákaznice

0 Kč

Parafínový zábal

150 Kč

Odstranění shellac z jiného studia

100 Kč

Modelace gelových nehtů komplet

1050 Kč

Potažení vlastních nehtů gelem komplet

650 Kč

Doplnění gelových nehtů komplet

650 Kč

CND Shellac na gelové nehty příplatek

100 Kč

Odstranění modelace z našeha studia

0 Kč

Odstranění nehtů z jiného studia

100-300 Kč