KADEŘNICTVÍ


Naším cílem je vytvářet účesy sportovní, praktické, elegantní, společenské, svatební ale i bláznivé a veselé. Vždy podle přání a nálady zákaznice. Velký důraz klademe na zdravý vzhled vlasů, protože jen zdravé vlasy mohou být tou pravou ozdobou ženy. Každoročně se účastníme několika seminářů a školení, kde se seznamujeme s novinkami na trhu v kadeřnické oblasti. Zde čerpáme inspiraci a učíme se pracovat s novými přípravky, používat nové metody a technologické postupy. Načerpané dovednosti a poznatky pak samozřejmě promítáme do naší každodenní Praxe.  

Davines

Italská Profesionální vlasová kosmetika s jasnou vizí péče o životní prostředí. Revoluční řady produktů s použitím vysoce kvalitních přírodních ingrediencí. Celý koncept značky je svým složením i originálními obaly produktů zaměřen na udržitelnost přírody a životního prostředí.  Více zde...

Prodlužování vlasů

Vlasové pásky představují jednu z nejpopulárnějších a nejšetrnějších metod v prodlužování vlasů v současnosti. Prodlužování vlasů vlasovými páskami je jednoduché, extrémně rychlé, efektivní a o proti jiným metodám také velmi pohodlné.

Vlasové pásky se aplikují jednoduše pomocí speciální oboustranné lepící pásky přímo k Vašim vlastním vlasům. Jsou vhodné k prodloužení téměř pro každou klientku, a speciálně pro ty s jemnými, řídkými vlasy. Díky svým plochým spojů totiž nebudou nikde prosvítat.

Vysoce odolné spoje umožnují dlouhodobé nošení cca 2-3 měsíce dle rychlosti růstu vlastních vlasů. Vlasové pásky jsou určeny k opakované reaplikaci s životností 4-8 posunutí dle výběru kvality vlasů.
Vlasové pásky se při reaplikaci nezkracují, v žádném případě nepoškozují vlasovou kutikulu, bez obav můžete vlasy nosit dlouhá léta. VÍCE ...

FOTOGALERIE 


ČLÁNKY PRO VÁS


Doporučujeme kosmetiku Davines i pro domácí péči


CENÍK

Na děti se vztahuje sleva 10%

Pánský střih

330 Kč

Pánský střih strojkem

190 Kč

Pánský střih, mytí vlasů

380 Kč

Dámské mytí, foukaná

350-550 Kč

Dámský střih, mytí, foukaná

490-690 Kč

Barva, foukaná

950-1.550 Kč

Barva, střih, foukaná

1.150-1.750 Kč

Melír, foukaná

1.250-1.950 Kč

Melír, střih, foukaná

1.450-2.250 Kč

Melír, barva, střih, foukaná

1.450-2.450 Kč