KADEŘNICTVÍ


Naším cílem je vytvářet účesy sportovní, praktické, elegantní, společenské, svatební ale i bláznivé a veselé. Vždy podle přání a nálady zákaznice. Velký důraz klademe na zdravý vzhled vlasů, protože jen zdravé vlasy mohou být tou pravou ozdobou ženy. Každoročně se účastníme několika seminářů a školení, kde se seznamujeme s novinkami na trhu v kadeřnické oblasti. Zde čerpáme inspiraci a učíme se pracovat s novými přípravky, používat nové metody a technologické postupy. Načerpané dovednosti a poznatky pak samozřejmě promítáme do naší každodenní Praxe.  

Davines

Italská Profesionální vlasová kosmetika s jasnou vizí péče o životní prostředí. Revoluční řady produktů s použitím vysoce kvalitních přírodních ingrediencí. Celý koncept značky je svým složením i originálními obaly produktů zaměřen na udržitelnost přírody a životního prostředí.  Více zde...


NOVINKA Davines Heart of glass 

Řada Heart of glass byla koncipovaná tak, aby splňovala potřeby všech typů světlých vlasů, ať už přirozených blond nebo chemicky ošetřených.

Řada má vynikající kosmetický účinek v kombinaci s výživnými, posilujícími a ochrannými vlastnostmi získanými díky přítomnosti vysoce účinných technologických prvků a přírodních surovin. Příkladem je komplex biacidických vazeb, přírodní extrakt z jaguy a extrakt z baobabu, které dělají z řady Heart of glass dokonalé řešení zejména pro odbarvované nebo zesvětlované vlasy, které mají následně zeslabené vlasové vlákno. Vlasy mohou být také namáhány vnějšími faktory jako UV zářením, mechanickým nebo tepelným ošetřením.

Řada Heart of glass je koncipovaná tak, aby všechny produkty splnily hlavní požadavky blond barvy vlasů - viditelný kosmetický efekt, ochrana vlasového vlákna a dlouhotrvající blond barva.
VIDITELNÉ VÝSLEDKY
Použitím celé řady Heart of glass:
Až o 40 % vyšší odolnost proti lámání vlasů, pokud se nechá Heart of glass intenzivní kúra působit po dobu 5 minut.
Až o 57 % vyšší odolnost proti lámání vlasů, pokud se nechá Heart of glass intenzivní kúra působit po dobu 10 minut. *

Hlavní aktivní složky:

Modrý extrakt z Jaguy - ideální pro studené i teplé odstíny blond vlasů, zabraňuje tomu, aby studené odstíny zteplaly a teplé, aby byly ještě intenzivnější. Má také pozitivní efekt na přirozené blond vlasy, které mohou díky vnějším faktorům, jako jsou UV záření, chlór, sůl a tvrdá voda, ztratit lesk a vitalitu. Extrakt z jaguy dokonale obnoví jejich přirozený jas.

Extrakt z baobabu - posiluje vlasy a usnadňuje česání, proto se používá ve všech produktech řady Heart of glass jako přírodní alternativa k silikonům. Suché vlasy se snáze rozčesávají až o +67 %.


Prodlužování vlasů

Vlasové pásky představují jednu z nejpopulárnějších a nejšetrnějších metod v prodlužování vlasů v současnosti. Prodlužování vlasů vlasovými páskami je jednoduché, extrémně rychlé, efektivní a o proti jiným metodám také velmi pohodlné.

Vlasové pásky se aplikují jednoduše pomocí speciální oboustranné lepící pásky přímo k Vašim vlastním vlasům. Jsou vhodné k prodloužení téměř pro každou klientku, a speciálně pro ty s jemnými, řídkými vlasy. Díky svým plochým spojů totiž nebudou nikde prosvítat.

Vysoce odolné spoje umožnují dlouhodobé nošení cca 2-3 měsíce dle rychlosti růstu vlastních vlasů. Vlasové pásky jsou určeny k opakované reaplikaci s životností 4-8 posunutí dle výběru kvality vlasů.
Vlasové pásky se při reaplikaci nezkracují, v žádném případě nepoškozují vlasovou kutikulu, bez obav můžete vlasy nosit dlouhá léta. VÍCE ...


ČLÁNKY PRO VÁS


Doporučujeme kosmetiku Davines i pro domácí péči


CENÍK

Na děti se vztahuje sleva 10%

Pánský střih

330 Kč

Pánský střih strojkem

190 Kč

Pánský střih, mytí vlasů

380 Kč

Dámské mytí, foukaná

350-550 Kč

Dámský střih, mytí, foukaná

490-690 Kč

Barva, foukaná

950-1.550 Kč

Barva, střih, foukaná

1.150-1.750 Kč

Melír, foukaná

1.250-1.950 Kč

Melír, střih, foukaná

1.450-2.250 Kč

Melír, barva, střih, foukaná

1.450-2.450 Kč