Bylinná vlasová Infuze: nová salonní léčba přizpůsobená Vašim vlasům

Vaše vlasy jsou jedinečné jako vy – a stejně tak i výzvy, kterým čelíte, když je chcete udržovat zdravé a zářivé. Proto Naturaltech Tailoring – exkluzivní řada ošetření v salonu, která je přizpůsobitelná vašim vlasům.

Nejen, že přináší výsledky okamžitě, bez doby zpracování, ale řada je také stejně dobrá pro životní prostředí jako pro vaše vlasy. Každý z 24 možných vlasových infuzí obsahuje přírodní aktivní složku, studovanou ve vědecké zahradě Davines v Parmě a pěstovanou v Itálii podle principů regenerativního organického zemědělství.

Náš exkluzivní diagnostický nástroj pro péči o vlasy

Váš zážitek z úpravy vlasů na míru začíná konzultací s odborníkem v salonu pomocí  exkluzivního digitálního konzultačního nástroje. Výsledky umožňují identifikovat vaše primární a sekundární problémy s vlasy, poskytnou vám personalizované rady a vytvoří specializovaný recept z řady produktů Naturaltech Tailoring, který bude na místě namíchán speciálně pro vás.

Jedna řada, 24 způsobů, jak zlepšit zdraví vašich vlasů

Naše bylinné vlasové infuze kombinují dvě důležité složky: sérová báze plus booster / posilovač na bázi botanických extraktů. Výsledkem je tekuté složení, které se vám přizpůsobí, snadno se nanáší a dokáže poskytnout okamžité výsledky bez jakékoli doby zpracování.
Celkem existuje 24 možných kombinací, z nichž každá přináší okamžité účinky bez doby zpracování, takže si všimnete rozdílu ještě předtím, než vyjdete ze salonu. 

  • Pro okamžité výsledky, rychlé: Herbal Hair Infusion Fast Treatment

Pokud potřebujete rychlé výsledky, vyberte si rychlou léčbu Herbal Hair Infusion, která přináší okamžitou účinnost, bez doby zpracování. Diagnostický proces je jednoduchý díky našemu digitálnímu konzultačnímu nástroji a váš odborník v salonu vám namíchá vlastní směs produktů, aby vám na místě vytvořil personalizovanou léčbu.

  • Pro shovívavější zážitek: Bylinné rituální ošetření vlasů a vlasové pokožky

Svěřte se do péče svého odborníka v salonu, kterého máte po ruce, aby diagnostikoval vaše potřeby vlasové péče a zároveň vám nabídl chvíli klidu. Po důkladném konzultačním procesu vám připraví vlastní bylinné rituální ošetření vlasů a vlasové pokožky, které aplikuje zklidňujícím štětcem před dokončením zážitku relaxační masáží hlavy.