DNES TĚ VEZMEME DO SVĚTA "VLN" A VYSVĚTLÍME TI, PROČ JSOU TVÉ VLASY NEODOLATELNÉ.

Člověk, který se narodil s kudrnatými vlasy chce alespoň jednou za život: mít je rovné !

Zlomené hřebeny díky zamotaným vlasům v něm, upravené vlasy následně zničené deštěm. Každé ženě přišlo na mysl mít je rovné.
Proč? Vlny potřebují zvláštní péči, která se liší v závislosti na stylingu a střihu, ale samozřejmě také na typologii vln.
Existují situace, které mohou pochopit pouze ti, který se s těmito vlasy narodili...
1) Hodiny a hodiny strávené s hřebenem a balzámem se snahou se rozčesat.
2) Vztah s vlasovými pomůckami? ... problém! Vlásenky zmizí ve vlasech, nikdy se nevrátí. Gumičky málo vydrží a něco to stojí.
3) Ofina nejde... Je pro všechny ostatní vlasy, ale vám dá STOPKU.
4) Vlhkost, ten je strašák... elektrizování a objem přichází jako včely na med.
5) Vaše perfektní vlny během večera se promění v rovné a elektrizované během rána.
Být kudrnatý není vždy snadné! Někdy stačí jen radat, jak vyjádřit svou osobnost a uvolnit potenciál vln
Vše začíná s vědomostí o původních vlnách: zrození kudrnatých vlasů je "komplikovanější" než rovných vlasů. Víte proč?
Základ je tvar vlasové cibulky. Vlasová cibulka je oblast, kde se vlasy utváří, kde se vytváří keratin, nejmenší cihla tvořící strukturu vlasů.

U rovných vlasů, je vlasová cibulka kolmá k pokožce hlavy, což umožňuje keratinovým proteinům se vyrovnat "do řady". Výsledkem je zaoblený vlasový paprsek, který vypadá rovně a kompaktně.

Pokud je vlasová cibulka v úhlu k pokožce hlavy , keratinové proteiny se nemohou vyrovnat "do řady", což vede k oválnému nebo eliptickému vlasovému paprsku, který je nepravidelný a méně kompaktní.

Čím více je vlasová cibulka šikmo ve vztahu k pokožce hlavy, tím větší vlny se tvoří.

Proto jsou kudrnaté vlasy sušší a křehčí: čím jsou vlasy vlnitější, tím obtížnější je pro kožní maz, který je přítomen ve vlasech se dostat do celé délky vlasového paprsku a zajistit dostatečnou hydrataci skrz délky do konců.

Říci ano vlnám nemusí být komplikované a plné kompromisů. Správnou cestou a se správnými produkty mohou být i ty nejkudrnatější vlasy plně hydratované a vyživené a tím být přirozeně krásné.

Z tohoto důvodu je přeformulována a obohacena rodina Love Curl Essential Haircare: 8 produktů k pokrytí všech potřeb vlnitých nebo kudrnatých vlasů v každém okamžiku.

Pro ocenění vlastních vln, potřebujete osobnost: za všemi krásnými a exotickými vzhledy stojí ženy, které se rozhodly pro své pohodlí, neberou se tolik vážně a vždy vědí jak vyjádřit, co jsou.

Stále máte pochybnosti o lásce k vlastním vlnám? Mysli, že Beyonce...je jako ty!

TATY JSOU TY SPRÁVNÉ PRODUKTY PRO KAŽDÉ VLNY:

VLNY: LOVE/curl šampon + LOVE/curl kondicionér + LOVE/curl primer + LOVE/curl krém.

JEMNÉ KUDRLINKY: LOVE/curl šampon+ LOVE/curl kondicionér o LOVE/curl maska (pro velmi suché vlasy) + LOVE/curl primer + LOVE/curl krém.

PRSTÝNKY: LOVE/curl čistící krém nebo LOVE/curl šampon + LOVE/curl kondicionér o LOVE/curl maska (Každé třetí mytí, střídejte použití Love/curl čistící krém s kombinací Love/ curl šampon a Love/ curl kondicionér nebo Love/ curl maska) + LOVE/curl primer + LOVE/curl krém o LOVE/curl controller (pro velmi suché vlasy)

SPIRÁLKY: LOVE/curl čistící krém oppure LOVE/curl šampon + LOVE/curl hair mask (Každé třetí mytí, střídejte použití Love/curl čistící krém s kombinací Love/ curl šampon a Love/ curl kondicionér nebo Love/ curl maska.) + LOVE/curl primer + LOVE/curl controller