VACUSLIM-48


Inovativní profesionální ošetření Vacuslim 48 nabízí souhru mezi vakuovými vaky ze specialního materiálu a revolučními aktivními ingrediencemi v krémech a sérech. Spojení těchto dvou metod účinně působí na všechny tři typy tukových buněk, což vede ke spalování tuků, prevenci ukládání tuků, zpomalení formování nových zásob tuku. Aktivní ingredience zároveň redukují celulitidu a její viditelnost

Působí na všechny typy celulitidy, včetně usazeného tuku, které se opakovaným působením Vacuslim 48 ošetření rozloží a přemění odbouratelnou celulitidu, která se snadněji odbourává dalšími Vacuslim 48 ošetřeními. Toto má za následek dramatické zlepšení vzhledu pokožky. Vacuslim 48 ošetření stimuluje lymfatický systém i přirozené detoxikační procesy, což vede k Odvodnění přebytečné tekutiny z těla.

Pro koho je Vacuslim 48 určeno? Ideální pro každého kdo chce nastartovat metabolismus a zbavit se přebytečných tukových zásob na břiše, zádech, bocích, stehnech a paží. Zbavit se přebytečné nahromaděné tekutiny způsobující otoky a zároveň zbavit tělo toxinů. Urychlit proces hubnutí. Zbavit se celulitidy a vyhladit pokožku. Zlepšit tón, pružnost a vypnutí pleti. Zlepšit vzhled strií a rozšířených žilek.

Výsledky viditelné již po 30minutach prvního ošetření. Účinné látky Vacuslim-48 účinkují 48 hodin. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje série 6-12 ošetření nebo dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.

Cena jednoho ošetření - 1200,-

Cena ošetření na permanentku (minimálně 3 ošetření) - 1000,-

Lze kombinovat s kosmetickým ošetřením - objednat pouze po konzultaci