MŮŽE TO VYPADAT NEREÁLNĚ, ALE JE TO URČITĚ MOŽNÉ PŘI NÁSLEDOVÁNÍ TĚCHTO JEDNODUCHÝCH TIPŮ


PLETENÍ COPÁNKŮ

Pro efekt "definovaných plážových vln", naneste produkt Sprej s mořskou solí z řady More Inside: na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Poté vlasy upevněte do vybraného copánku: dva tradiční nebo francouzské copy nebo jeden francouzský cop. Vzhled se vysuší a upraví přes noc, následné ráno stačí vlasy rozpléct prsty a získá se přírodní objem. Pro ještě "jemnější" efekt naneste po rozpletení copů do délek OI zkrášlující olej.

SPIRÁLKY

Další rychlá a snadná cesta k vytvoření spirálek: rozdělte vlasy na sekce, natočte je do spirálek, připevněte je pinetkama. Pro ty, co mají kratší vlasy, naneste na ně před rolováním produkt proti krepatění jako je: OI multifunkční mléko 

VLNY S ČELENKOU

Pro rovné vlasy u hlavy a pohyb v délkách, začněte s rozčesáváním! Po rozčesání ručníkem vysušených vlasů s hřebenen s širokými zoubky, nasaďte čelenku a rozdělte vlasy na 5-6 sekcí, češte je nahoru a zatočte. Ráno pomalu rozpleťte prameny, sundejte čelenku a použijte produkt OI zkrášlující olej pro získání přirozeného objemu.

DRDOL S PONOŽKOU

Pro pružný vzhled nejprve odstřihněte špičku ponožky a srolujte ji jako donut. Upevněte vlasy do vysokého culíku a začněte vlasy od konečků namotávat na "donut" a pokračujte až k hlavě. Následující ráno po odstranění drdolu, naneste jemný olej nebo Tvarující mlhu pro větší zvýraznění textury vlasů.

DRDOL SE ŠÁTKEM

Pro pružný vzhled zajistěte drdol gumičkami a pinetkami, potom zabalte vlasy do hedvábného šátku, což je dobré pro uzamčení tepla a zabránění vlhkosti. Vlasy budou jemné, snadno rozčesatelné a upravitelné. Po sejmutí šátku a drdolu následující ráno, rozčešte vlasy s hřebenem se širokými zoubky, aby se vlny uhladily a dokončete úpravu rychlým vyfoukáním vlasů.