PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ 


Prodlužování vlasů vlasovými páskami

Vlasové pásky představují jednu z nejpopulárnějších a nejšetrnějších metod v prodlužování vlasů v současnosti. Prodlužování vlasů vlasovými páskami je jednoduché, extrémně rychlé, efektivní a o proti jiným metodám také velmi pohodlné.

Vlasové pásky se aplikují jednoduše pomocí speciální oboustranné lepící pásky přímo k Vašim vlastním vlasům. Jsou vhodné k prodloužení téměř pro každou klientku, a speciálně pro ty s jemnými, řídkými vlasy. Díky svým plochým spojů totiž nebudou nikde prosvítat.

Vysoce odolné spoje umožnují dlouhodobé nošení cca 2-3 měsíce dle rychlosti růstu vlastních vlasů. Vlasové pásky jsou určeny k opakované reaplikaci s životností 4-8 posunutí dle výběru kvality vlasů.
Vlasové pásky se při reaplikaci nezkracují, v žádném případě nepoškozují vlasovou kutikulu, bez obav můžete vlasy nosit dlouhá léta.

Péče o prodloužené vlasy

Prodloužené vlasy se nesmí mýt po aplikaci 48h. To platí pro všechny metody prodlužování. Prodloužené vlasy nevyžadují tak časté mytí jako vlastní vlasy. Vlasy stačí umýt šetrně 1 krát týdně. Vlasy před mytím doporučuji jemně a šetrně rozčesat po celé délce. Poté klasicky umýt. Vlasové pásky nemají rády dlouhou dobu působení masky nebo kondicionéru. Doporučuji aplikovat masku či kondicionér do délek vlasů a vyhnout se tak spojům. Po umytí z vlasů jemně vymačkejte přebytečnou vodu pomocí ručníku a vlasy nechte volně uschnout ( vlasy se přirozeně vlní) nebo důkladně vysušte spoje a kořínky vlasů a pak dofoukejte přes kartáč. Nikdy nechoďte spát s mokrými vlasy, může dojít k zacuchání vlasů. O správné kosmetice na Vaše prodloužené vlasy je nejlepší domluvit se s Vašim kadeřníkem.

Česání
Při česání je důležité používat speciální hřeben, který lze zakoupit u Vašeho kadeřníka. Vlasy češte dle potřeby i několikrát denně, nikdy je nenechte příliš zacuchat. Před spaním je nejlepší ochranou proti zacuchání vlasy stáhnout do ohonu nebo zaplést do copu.


CENÍK

Vlasové pásky východoevropské vlasy v délce 50-55 cm

Cena je za jedno balení. K celkovému prodloužení vlasů jsou potřeba minimálně 4 balení.

3.510 Kč

Obnova vlasových pásků

cena nezahrnuje další kadeřnické úkony

2.500 Kč


Keratin cena za 25 pramínku 30-30cm

1.819 Kč

Keratin cena za 25 pramínku 40-45cm

3.962 Kč

Keratin cena za 25 pramínku 50-55cm

4.937 Kč

Keratin cena za 25 pramínku 60-65cm 

5.587 Kč

Keratin cena za sundání jednoho pramínku

15 Kč

Keratin Cena za nandání jednoho pramínku

15 Kč