Davines TCC The Restless circle mask 50ml

Elastizující maska zabraňující lámání vlasů, určena pro vlasy zatěžované aktivním životním stylem. Neviditelná textura při nanesení.

Každý den vyjadřujeme svou osobnost na základě preferencí, pro kterou se rozhodneme v danou chvíli: Jsme obyvatelé měst, milujeme kulturu, aktivně sportujeme, jdeme do klubu atd.

Co kdyby byla nabídka péče podle těchto potřeb?

Řada masek Cicle Chronicles na vlasy a pokožku hlavy byla navržena tak, aby držela krok s individuálními potřebami. 6 masek s rozdílnou vůní a barvou, ale společným cílem: Okamžitým účinkem.

179,00 Kč
Please select variants first

Bez silikonů.
Bez parabenů.
Bez umělých barviv.
Biologická rozložitelnost složek od 88,5 % do 96,2 %.
Přírodní složená od 88,5 % do 90,9 %.
100 % přírodní jíly
Použití 100 % obnovitelných zdrojů.
Balení C02 neutrální

Restless

Neviditelná maska odpovídá potřebám těch, kteří mají uspěchaný život, ale chtějí se starat o své vlasy, zatímco dělají ostatní aktivity (jako je posilovna, běh, nakupování).

Hlavní aktivní složky:

Výtažek z chia semínek - obsahují velké množství vitamínů, minerálů, vápník, antioxidanty a omega-3 nenasycené mastné kyseliny.

Použití:

Masku naneste na suché vlasy, jako kúru před šamponováním pro délky a konce vlasů. Použijte malé množství produktu, které rovnoměrně naneste na celé vlasy.

Pro rovné vlasy - doporučujeme vlasy po nanesení masky rozčesat, aby byl produkt lépe rozdistribuován a maximalizoval se tak výsledný efekt.

Pro kudrnaté a vlnité vlasy - doporučujeme produkt rozdistribuovat pomocí prstů, aby se vlny lépe definovaly.

Způsob použití: Masku naneste na suché vlasy, jako kúru před šamponováním a nechte působit alespoň 15 minut. Jeho neviditelnost umožňuje prodloužení doby působení, která zvyšuje efektivitu a umožňuje pokračovat v běžné činnosti. Lze ji též použít během noci.

Oplachování: Masku opláchněte vodou, poté vlasy umyjte šamponem a kondicionérem.